Srpen 2012

The Veronicas At The Regatta

31. srpna 2012 v 15:02 | Verushka |  Appearances

The Veronicas se zúčastnili otevření nového hotelu Regatta v Queenslandu.The Veronicas zahráli společně s Michaelem Paynterem akusticky Lolitu a poskytli nový rozhovor.
Podle mě veliké zklamání!Z rozhovoru co The Veronicas poskytli odkládají vydání nového alba až na začátek roku 2013!!Musejí se vrátit zpět do USA kde album definitivně dokončit a připravit na vydání!Tak album na které jsme se mohli těšit již v příštých dvou měsících bude opět odloženo!Upřímně jsem zvědavá jestli se ho vůbec někdy dočkáme :(
EDIT: Četla jsem rozhovor pro Daily Telegraph a The Veronicas by rádi album vydali ješte letos,ale Warner Music tlačí,aby album vydali až začátkem roku 2013! Tak uvidíme jak to dopadne :))
Níže se můžete prohlednout fotky z akce.

5~68.jpg8~57.jpg 3~80.jpg 2~84.jpg

Vote for Lolita!

31. srpna 2012 v 13:01 | Verushka |  News

Má oblíbená česká hudební stránka hudebni.blog.cz ,kterou si myslím zná hodně z Vás má každý pátek svou blogovou hitparádu.Asi před 14 dny jsem psala jestli by to jejich hitparády nezařadili i The Veronicas a jejich Lolitu no a dnes jsem se konečně dočkala a hned jim dala svůj hlas :) Tak budu ráda,když Lolitu podpoříte a zahlasujete pro ní :)Na nic nečekejte a hlasujte!!! :)) Díky


NOVA: Acoustic Lolita and As Long As You Love Me ft. Michael Paynter

30. srpna 2012 v 16:03 | Verushka |  Youtube,myspace,yahoo

The Veronicas a jejich velmi dobrý přítel a zpěvák,kterého můžete znát z jejich společného singlu Love The Fall Michael Paynter byli pozvání do australského rádia Nova,aby akusticky zazpívali jejich první singl Lolita a As Long As You Love Me od Justina Biebra.Jelikož blog.cz nepodporujte videa tohoto formátu,nemohu video přidat do článku tak Vá nabízím jen odkaz.

Preview - Did You Miss Me

30. srpna 2012 v 12:37 | Verushka |  News

The Veronicas zveřejnili na Hot30 Countdown zcela nový singl " Did You Miss Me? ",který se nachází na albu Life On Mars a bude pravděpodobně druhým singlem z desky.Na songu se podílel i zpěvák a kytarista Billy Corgan ze skupiny Smashing Pumpkins.Níže si poslechněte malou ochutnávku a doufejme,že singl uslyšíme brzy celý!Po prvním poslechu mi song trochu připomíná Untouched.Snad nejsem jediná :)


World Premiere - Lolita Official Video

30. srpna 2012 v 12:27 | Verushka |  Youtube,myspace,yahoo

A je to tady vážení! Dneska měl svojí celosvětovou premiéru první videoklip z budoucí desky Life On Mars , Lolita. Všichni povinně podívat,protože klip je dokonalý a podle mě jeden z nejlepších co kdy natočili.Režisérem klipu je Spenser Susser.Na youtube bohužel zatím není .Klikněte níže na obrázek kde si videoklip můžete vychutnat :)


Kristen Burns 2012

29. srpna 2012 v 20:10 | Verushka |  Photoshoots
The Veronicas nafotili společně s Kristen Burns zcela nový photoshoot,ze kterého na internet unikla zatím jen jedna,ale doufám,že jich bude brzy více,je to totiž překrásná <3

Lolita Video Music Premiere - TOMORROW

29. srpna 2012 v 10:59 | Verushka |  News

Již zítra má svojí premieru nový videoklip LOLITA!!!!Zde se podívejte na malou ukázku :)


Lisa Marie - Monster

24. srpna 2012 v 16:54 | Verushka |  Youtube,myspace,yahoo

Lisa překvapila své fanoušky a na své stránce na facebooku zveřejnila nový singl Monster.Song si můžete poslechnout zde,nebo rovnou níže poslechnout :)

Mercedes Benz Fashion Festival,Sydney

23. srpna 2012 v 19:20 | Verushka |  Appearances

The Veronicas dokončili natáčení nového videoklipu k singlu Lolita.Jinak režisérem videoklipu je Spencer Susser.Krátce po dokončení natáčení se The Veronicas zastavili na Mercedes Benz Fashion Festival v Sydney.Na fotky,které děvčata sama pořídila se můžete podívat tady.

+ The Veronicas budou mít vystoupení již zítra v Glee GC ve Queenslandu a doufáme,že zazpívali Lolitu a brzy uvidíme i videa :)

Lolita Acoustic

23. srpna 2012 v 17:57 | Verushka |  Youtube,myspace,yahoo

Recenze: Lolita - musicserver.cz

19. srpna 2012 v 20:14 | Verushka |  News
Jedna z nejznámějších českých hudebních stránek musicserver.cz napsala recenzi o novém singlu Lolita od The Veronicas. Níže se podívejte co napsala a hlavně jaké bylo hodnocení!! 8/10 ! Což je skvělé :) Jen mě trochu zaráží proč napsali,že po vydání Hook Me Up nastal rozpad nebo pauza,což samozřejmě není pravda Lisa a Jess pracovali na albu už pěkne dlouho!!


" 8/10
Uběhlo už dlouhých pět let, co se australská dvojčata The Veronicas rozhodla potěšit své fanoušky novou hudbou. Tehdy totiž vyšla jejich druhá deska "Hook Me Up" s megahitem "Untouched", následovalo nekonečné tůrování a nakonec rozpad, pauza nebo tak něco, je vlastně jedno, jak to nazvete. V posledních měsících se však na povrch dostávaly informace, že se Verunky opět daly dohromady a natáčejí nové pecky. Zatímco jedna ze sester si během odpočinku pohrávala se soulem a rockem, druhá si topila čumáček v trip hopu a elektronice. Novinka "Lolita" však, celkem překvapivě, není ani jedno z toho. První singl z nadcházející desky "Life On Mars" vás přesto dost možná zvedne ze židle. Holky podbarvily nový song hutným dřevorubeckým beatem a přidaly své trademarkové "synchro-výšky". Špinavá electropopárna následuje trend, který děvčata započala na svém druhém albu, a rozvíjí ho velice dobrým směrem. Brzo bychom se měli dočkat i plnohodnotného videa. Pokud songu dají dramaturgové v rádiu šanci, mají The Veronicas šanci vrátit se se vší parádou. "

Interview with MTV

19. srpna 2012 v 11:43 | Verushka |  Youtube,myspace,yahoo
The Veronicas poskytli hudebnímu kanalu MTV pro Australii nový rozhovor kde prozradili něco o singlu Lolita,o nascházejícím stejnojmeném videoklipu,novém turné a o nové kosmetické řadě,kterou Lisa a Jess chystají !!

Celý rozhovor si můžete přečíst zde.

Mick Tsikas 2012

18. srpna 2012 v 18:04 | Verushka |  Photoshoots


Konečně nový photoshoot!Od fotografa Micka Tsikase.Po perexem se podívejte na fotky :)Bohužel jsou všechny potagované :(

The Veronicas at The 2012 EKKA

17. srpna 2012 v 14:39 | Verushka |  Appearances

The Veronicas byly v Brisbane velmi zaneprázdněny.Lisa a Jess poskytli pro B105 interview a nafotili spoustu krásných fotek :)
b105_1.jpg b105_7.jpg b105_9.jpg

New Layout

17. srpna 2012 v 9:51 | Verushka |  Ja,blog

Všechny zdravím a vím,že jsem tu opět sto let nebyla,ale není čas přes prázniny ikdyž jsou novinky.Včera jsem přidala vše co se dělo během doby co jsem tu nebyla.Jinak doufám,že jste nadšení,že The Veronicas jsou zase zpátky a jste naprosto unešený ze singlu LOLITA <3. Nic méně skoro po roce jsem vyměnila nový desing!Konečně,sice jsem během tý doby jich vyrobila snad deset,ale ani jeden mi prostě nesedl a hlavně nebyli žádný nový fotky :/ Ted jsem se konečně dočkala.Layout je zcela jednoduchý,ale v jednoduchosti je krása.Zkombinovala jsem ho s tmavými barvami,které tento blog konečně potřeboval,už mě nebavili samý světlý nebo růžový barvy.Na logu jsem se vůbec nevyřádila,ale i tam jsem moc spokojená hlavně jsem tam mohla použít tu krásnou fotku,která je prostě perfektní :) Další týdny tu opět nebudu takže až ke konci prázdnin budu opět k dispozici a články budete mít snad denně (když nějaký budou) :) Snad se layout líbí a jsem ráda,že jste sem nepřestali chodit i po dobu co nic nebylo a hlavně co jsem tu nebyla já :) Díky

The Veronicas On Sunrise

16. srpna 2012 v 20:07 | Verushka |  Youtube,myspace,yahoo
The Veronicas zavítali ranní australskou show Sunrise,kde hovořili o jejich novém singlu Lolita a jak vypadalo natáčení videoklipu!


Lolita Aria Chart

16. srpna 2012 v 17:22 | Verushka |  News

Mám tu pro Vás souhrn australského hudebního žebříčku a můžete sledovat jak se vede novému singlu Lolita.V prvním týdnu byla Lolita nasazená jako novinka na 29.místo.

WEEK #1

WEEK #2

ARIA Singles Chart - #23
ARIA Australian Artist Singles Chart - #4
ARIA Digital Tracks Chart - #20

UPDATE

3. srpna 2012 v 11:06 | Verushka |  News
Zdravím,jak vidíte The Veronicas dali o sobě konečně vědet a v pátek vydali svůj nový první singl z budoucí desky Lifo On Mars na kterou se můžeme těšit na podzim!Lisa a Jess byli hodně zaneprázdněny různýma rozhovorama pro televizi a radia tak nechci každý rozhovor přidavát zvlášt a dám to vše najednou!+ jeden zcela nový photoshoot od Kristin Miller!:)Jinak The Veronicas jsou zatím v Austrálii kde propagují svůj nový singl a natáčejí videoklip k Lolitě :)

Interviews:


On The Projects


Photoshoot:Lolita - Lyrics

3. srpna 2012 v 10:28 | Verushka |  EN
From the mouths of babes to the power of men
I make it all new again
Hold my hand, hold my hand cause I can't touch the ground
The carousel goes around, round, round
The addiction, friction, it burns you alive
So illegal, no evil is seen with these eyes
I won't tell if you won't and I will if you want
Nothing is sacred, don't care if it's wrong

I'm your Lolita, le femme Nikita
When we're together, you'll love me forever
You're my possession, I'm your obsession
Don't tell me never, I'll love you forever

Doomed from the start, we can't stay apart
Everywhere I turn I'm trapped in your heart
There's no escape, secrets keep you awake
No running away, no saving the day
Wild and exciting I'm breaking you down
You're making a comeback, I'm taking your crown
Nursery rhymes I'm singing my dreams
I'm lost in the woods and you're baring your teeth

I'm your Lolita, le femme Nikita
When we're together, you'll love me forever
You're my possession, I'm your obsession
Don't tell me never, you'll love you forever

Always stay close to me, don't think of leaving
And I promise I will keep our secret (secret secret)

I'm your Lolita, le femme Nikita
When we're together, you'll love me forever
You're my possession, I'm your obsession
Don't tell me never, you'll love you forever

Always stay close to me, don't think of leaving
And I promise I will keep our secret (secret secret)

Making Of .. Lolita

2. srpna 2012 v 21:14 | Verushka |  Photoshoots
The Veronicas natáčeli videoklip ke svému novému singlu Lolita,níže se podívejte na fotky z natáčení :)


New Single - LOLITA

2. srpna 2012 v 18:02 | Verushka |  News
A je to tady!Již v pátek vyšel nový singl The Veronicas LOLITA!!!Singl se mi moc líbí a doufám,že Vám také budu ráda za Vaše názory :)
Video z textem :)


Oficiální Cover singlu :