Listopad 2011

OK Magazine Photoshoot #4

23. listopadu 2011 v 9:04 | Verushka |  Photoshoots
Na internetu jsem nalší fotku k magazínu OK!Fotka kvality nic moc na to,že je v HQ.Jinak The Veronicas fotili zcela nový photoshoot v Austrálii tak jen doufejme,že se fotky objeví co nejdříve! :-)Enjoy..

WHO Magazine (Australia)

21. listopadu 2011 v 16:53 | Verushka |  Magazines
Zdravím všechny :-) Přináším Vám zcela nové scany z magazínu WHO,kde najdete hned několik stráncek o našich Veronicas :-) Bohužel tento časopis si nemužete zde koupit :D tak se aspon pokochejte těmito nádhernými scany,které jsou i v HQ!!:-)
Enjoy...

PS: Stále je tu nás fanlisting..:-)


New Layout!

17. listopadu 2011 v 18:11 | Verushka |  Ja,blog
Všem přeji volný,příjemný podvečer :-) Jak jste si asi všimli konečně jsem změnila layout.Ten minulej se mi znechutil už asi po týdnu,ale nebyl čas ani nápad na nový.Zkoušela jsem asi 3,ale nesedli :D Určitě je to změna hlavně co se týče barev,ale taky jsem chtěla jednoduché logo,které jsem splnila :-) S menu jsem spokojená.Vlastně se vším.Jsem zvědava po jaké době ho zase budu nesnášet :D . V plánu tedy nemám Vánoční layout jak jsem původně chtěla a opet tu vydrží dlouho jako všichni ty ostatní :D Táák Vaše názory???:-) Enjoy ... :-)

PS: Pro všechny návštevníky,vedu zde fanlisting a pokud jste se nezapsali a The Veronicas Vás aspon trochu zajímají nebo jste obrovskými fanoušky jako já,budu ráda když se zapíšete.V menu najdete to co potřebujete :-)

The Veronicas - To Know Him

15. listopadu 2011 v 15:52 | Verushka |  Youtube,myspace,yahoo
Včera na youtube jsem našla jednu písen od The Veronicas.Nikdy jsem jí neslyšela a byla i čerstvě přidaná.Nevím zda se jedná o demo nebo o budoucí song,který se objeví na třetím albu.Písen se jmenuje To Know Him.Už jsem si jí parkrát poslechla a u nich se mi nikdy nemuže stát,že by se mi od nich nelíbila písen..<3
Enjoy...

Performance on Aria Awards 2011

14. listopadu 2011 v 16:02 | Verushka |  News
Na twitterové stránce HollywoodTreatment.com se objevila úžasná novinka a to,že The Veronicas budou jako jedny z hvězd,které vystoupí na letoších Aria Awards ( to je předávání cen něco jako Českej slavík,ale mnohem jiný!! :D ).Na předávání cen se fanoušci můžou také těšit na Good Charlotte,Eltona Johna nebo Deltu Goodrem.Slavnostní předávání se uskuteční 27.11. v Allphones Areně v Sydney.

Jinak The Veronicas se rozhodli,že si pět změní své účesy a zašli do svého oblíbeného Fabrik Salonu.Podle informací Jess si nechala starou blond,ale vlasy si prodloužila fotku můžete vidět zde.Lisa svůj nový účes zatím nikde nezveřejnila.

WHO Magazine - Sexiest People Party,Sydney 10.11.11

11. listopadu 2011 v 13:03 | Verushka |  Appearances
The Veronicas jsou zpátky ve své rodné Austrálii a překvapivě navštívili akci ve čtvrtek v noci WHO Magazine 'Sexiest People Party' v Sydney. Bohužel našla jsem na internetu zatím jen dvě fotky z akce tak doufám,že po víkendu se toho objeví víc a zbytek vám přidám :-)Děvčatům to jako vždy slušelo,byly perfektně sladění.Na oficiální stránky facebooku přdali dvě nové fotky,které byli pořízeny na akci.Zamilovala jsem se do nich <3
Enjoy...:-)


Happy Halloween From The veronicas

1. listopadu 2011 v 19:06 | Verushka |  News
Dobré odpoledne,opět se zde ukazuji zase po nějakém čase,ale nejsou novinky a já s tím nic neudělám.
Jelikož byl halloween,který slavili snad každé celebrity a samozřejmě The Veronicas.Na svůj oficiální facebook,přidali jedno krásné video,kde všem přejí štastný halloween a také několik skvělých fotek jejich kostýmu.Mají opravdu fantazii ty fotky a kostými jsou úžasné.Miluju tu fotku s Lisou <3
Videoblog
Photos