Březen 2011

Exkluzivní interview s Lisou a Jess

28. března 2011 v 20:36 | Verushka |  News

Autorka jednoho z nejlepších a největších webů o TV,Ebony získala úžasný rozhovor s Lisou a Jess.Podívejte si níže na celý rozhovor,který jsem pro Vás přeložila a třečba se dozvíte zajímavé věci.

Nejprve bych ráda poděkovala,že jste odpověděli na mé otázky.Obě Vás následuji na Vašich twitter účtech.
- Děkujeme za Vaší velikou trpělivost zatímto my rosteme a transforumejeme se :D Měli bych Vás varovat,že na rozhovor odpovídáme v našich pyžamech ...5:12 odpoledne :D

Kdo je nejlepší člověk se kterým jste spolupracovali na Vašem albu?
- Byli jsme experimentální už od začátku alba.Nejdříve jsme pracovali s Toby Gadem ( Napsala s námi Untouched ) .Nyní jsme spolupracovali se skladateli jako Fernando Garibay ( píše s Lady GaGa ).Jako jeden z našich nejoblíbenějších skladatelů je Gary Clarke ( Natalia Imbrugdia,Liz Phair ).Když jsme se setkali s Garym vznikla mezi námi taková hudební spřízněnost,která nás vedla k napsaní písní pro náš nový song.
Spolupracovali jsme i s umělci jako Billy Corgen ( Smashing Pumpkins - přítel Jess ),Butch Vig,Tyler Bryant,Illsey Juber & Alison Porter.

Bude nové album vydáno ve stejný den i na iTunes i po celém světe?
- Chtěli bychom mít na títmto konrolní rozhodnutímjako je to,že většina spadá pod " hudební politiku ".
Od vydání poslední alba jsme změnili manažera a pracovali jsme pod společností Warner Brothers to jsme také změnili.Pracujeme s novými lidmi a chtěli bychom mít dobrý pocit až vyjde album po celém světe.

Už víte jaký bude první song z nového alba?A jestli ano,můžete nám dát nějaké informace?
- Ješte nemáme konečné rozhodnutí jaký singl bude jako první.

Kolik písniček budete mít albu?
- Uvažujeme asi o 10 písní.Také pracujeme na našich postraných projektech.Zatím nelze mnoho o tom říct,jen to,že se to hodně liší od The Veronicas.

Jaké jsou oblíbené kousky ve Vašem šatníku v současné době?
- Jess: Kdybych měla být upřímná tak jsem posledních několik týdnů anti modní.Nejradši nosím pyžamo,které jsem ukradla Lise a také cilindr,který jsem ukraldla Lise Marii :D
- Lisa: Já jsem se zamilovala do 60 a 70 let rockový éry v poslední době.Nosím obrovský kloubou,barevné krále a cikánské naušnice.

Jaká je Vaše neúžasnější věc,kteoru jste udělali minulý měsíc?
- Jess: Billy
- Lisa: Že jsem se mohla zúčastnit Fashion Weeku v New Yorku.To bylo pro mě nejúžasnější za měsíc.

Interivew jsem zkrátila na nejdůležitější věcí.Rozhovor byl opravdu dlouhý.Prosím pokud budeme kopírovat tak jen se zdrojem!! :-)

Lisa and Jess wish Ruby Rose Happy B-day

21. března 2011 v 18:12 | Verushka |  Youtube,myspace,yahoo
Včera měla jedna z nejlepších kamarádek Lisi a Jess Ruby Rose narozeniny!!Lisa s Jess a dalšími milovanými kamarádi Ruby udělali krásně narozeninové video.

Jessica Photoshoot with Tyler Bryant

21. března 2011 v 16:18 | Verushka |  News
Zde se můžete podívat na nové video ze zákulisí nového photoshootu Jess,který fotila se zpěvákem Tylerem Bryantem.

FHM: 100 Sexiest women in the world 2011

17. března 2011 v 17:33 | Verushka |  News
A je tu zase nové hlasování ankety pro časopis FHM.100 nejvíce sexy žen světa.The veronicas jsou v títo anketé už po třetí.Loni se umístili špatně,ale poprvé rovnou na 13.místo.!Pomožte holkám dostat se mezi nej sexy ženy světa!Hlasujte zde.

I'm sorry

9. března 2011 v 18:05 | Verushka |  News

Táákže zase všechny po x letech zdravím.Bohužel se neobjevilo nic nového :-( a myslím,že ani dlouho neobjeví.Myslím,že je na čase aby The Veronicas začínali posílat novinky ohledně alba.Takže na blogu moc nebudu dokud se nic neobjeví.Nemůžu s tím bohužel nic udělat :-) Jinak affs obcházím jak stíhám.Mám toho ve škole moc,ale určitě nejsem jediná :D a asi i čekejte nový layout,ale na ten je mooc brzy :D Našla jsem novou fotku z photoshootu,který je z roku 2009.Některé fotky jste možná viděli.Tato je skvělá a úžasná kvalita :-)