Leden 2011

Pine Rivers Charity Day

24. ledna 2011 v 17:01 | Verushka |  News
lisaandjess.blog.cz
The Veronicas se o víkendu zúčastnili Benefičního dnu v Pine Rivers na pomoc obětem,které postihla povodeň.Včera získali veliký výtržek z akce a nyní mohou zajistit občanům dostatek pomoci v Queenslandu.Na akci se The Veronicas podepisovali svým fanouškům a nechybělo také samostné fotografování. Lisa hned ten den napsala na svůj twitter,jak to byl vyjímečný den,že mohli pomoci lidem v nouzi.Všem účastníkům a hlavně dárcům všichni děkují :-)

lisaandjess.blog.cz

The Veronicas na Benefičním dni

20. ledna 2011 v 16:14 | Verushka |  News
lisaandjess.blog.cz
The Veronicas se vrátili do svého rodného Brisbane,aby pomohli získat peníze pro lidé,které se stali obětí povodněmi.
Lisa a Jess se zúčastní autogramiády,kde se setkají s jejich fanoušky a také se zúčastní benefičního dne v klubu Pine Rivers.
Manažer a bratr The Veronicas Julian Origliasso byl požádán od senátora Marka Furnera,aby sestry se sestry zúčastnili benefičního dne.Obě byli velmi štastně,že mohou pomoct lidem,kteří to potřebují.
Nahrávání jejich třetí desky muselo být kvůli povodním přerušeno,když v Brisbane byli povodně a poškodili jejich studio minulý týden.
Měli jsme,ale obrovské štestí řekl jejich bratr Julian,že voda se dostala jen k parkovišti studia.
Když Brisbane zasáhli povodně tak Jess byla doma ve Fortitude Valley a Lisa v USA.
Tuto neděli bude Jess opět Quenslandu,aby opět vybrali nějaké další peníze na povodně.

No já doufám,že se nahrávání alba nepřerušili na dlouho.Další studio,kde nahrávají je v LA tak snad nás nepřipravý o překvapení :-)

New Layout! <3

19. ledna 2011 v 13:17 | Verushka |  Ja,blog
lisaandjess.blog.cz
lisaandjess.blog.cz

Překvápko!:-) Konečně jsem se dostala k tomu abych dodělala nový layout a nastavila ho :D Musela jsem se celkem dlouho přemlouvat moc se mi nějak nechtělo :D.Tak abych Vám layout představila... po 100 letech jsem dala do layoutu černou,která tu hodně dlouho nebyla a myslím,že s kombinací fialové to je celkem slušné ;-) Měla jsem opět ten samý problém a to byl výber fotek.Na různých stránkách se nic neobjevilo takže jsem vybrala fotky z roku 2006.Celý shoot je velmi krásný <3. Jinak mě nezbývá nic než čekat na nové fotky a zkusit něco nového.Uvidíme ;-) A jaký je Vás názor? Negativní komentáře mažu :D:D:D Vtip ;-) Doufám,že budete spokojený jako jsem zatím já :-*

Verushka

Jess Talks To Sunrise about The Floods

16. ledna 2011 v 18:06 | Verushka
Jess poskytla další nové interview a tentokrát pro ranní australskou show Sunrise.Ve videu Jess mluví o povodní,které v posledních dní zasáhli Brisbane a také něco o třetím albu.

Jinak menší informace: Lisa přiletěla z LA do rodného Brisbane,aby byla na blízku své sestře a rodině.


Dead Cool Dropouts - Criminal Heart

16. ledna 2011 v 12:19 | Verushka |  News
lisaandjess.blog.cz
Lisa a Tyler Bryant přidali na svůj Tumbrl další jejich novou píseň.Piseň se jmenuje Criminal Heart a je to další skvělá skladba.Pro ty co neví tak Lisa má svůj postranný projekt s Tylerem Bryantem "Dead Cool Dropouts" a společně nazpívali už jednu písen a toto je nyní jejich druhá skladba.Časem jich snad bude více :-) Níže si můžete píseň poslechnout ;-)


Jess Talks to Hot 30

12. ledna 2011 v 17:25 | Verushka |  News
lisaandjess.blog.cz
Včera večer rozhovor s Jess,Mattym a Charli na radiu Hot 30 o povodních,které momentálně zaplavili jejich rodný Brisbane.Můžete si rozhovor poslechnout zde. Fanouškům bylo hrozně smutno jak Jess mluvila o povodních v Brisbane prý je to tam jak v městě duchů.Mnoho obyvatel Brisbane včetně Jess jsou bez elektřiny a může to prý trvat i několik dní. Další záplavová vlna se v Brisbane očekává zítra brzy ráno ( Australský čas ).
Bohužel to vypadá i na to,že voda odnesla i nějaké hudební vybavení co měli Lisa s Jess doma uloženy. Jess se k tomuto vyjádřila takto " Majetek může být nahrazen,lidé už tomu nepomůžou".

Opravdu je mi toho moc líto.Myslím,že všichni víme jaké to je,když jsou u nás povodně a kdo je zažil na vlastní kůži tak určitě soucítí s Jess a dalšími obyvateli Brisbane.
Pokud si chcete něco nového přečíct o povodních v Brisbane tak můžete zde.

Jess at Flood Relief Appeal

10. ledna 2011 v 17:03 | Verushka |  News
lisaandjess.blog.cz
Jess se zúčastnila Flood Relief Appeal,kam telefonují lidé,kterřá chtějí pomoc lidem,které byli ostižený povodněmi a peníze pak putuju do Queenslandu na povodnovou pomoc. Díky této charitativní akci se vydělalo 20 milionů eur a stále lidé mohou přispět.
Hlavně zde uvidíte i Jess s jejím novým účesem,který je hrozně sluší <3 íže se můžete podívat na kratší interview,které Jess poskytla :-)


Vik Foxx s Paramore?

2. ledna 2011 v 10:43 | Verushka
lisaandjess.blog.cz
Podle informací co kolují na internetu tak chce americká rocková skupina Paramore přijmout do skupiny Vika Foxxe na bicí místo jejich bývalého člena Zaca Farro,který kapelu opustil společně se svým bratrem.Tyto informace jsou pouze fáma,takže je moc vážne neberete!

Twitter Photos #16

1. ledna 2011 v 14:27 | Verushka |  Lisa and Jess
Konečně nějaké nové fotky Jess a Lisi!Tento týden jsem Vám psala o tom,že Lisa s Jess zašli do jejich oblíbeného vlasového salonu Fabrik,kde si nechali vylepšít vlasy.Zde se můžete podívat na výsledek.Obě poslali na twittery aspon nějakou fotku.Musím říct,že Jess to moc sluší jako vždy :-) Tento styl účsu se mi nějak nelíbí,ale na Jess je perfektní :)

051_jyfrog.jpg 052_jyfrog.jpg 053_jyfrog.jpg