Listopad 2010

Lisa Photos #29

25. listopadu 2010 v 11:00 | Verushka |  Lisa gallery
Konečně se objevili nějaké nové fotky z twitterů a facebooku.Musím říct,že tyto fotky jsou úžasné a po dlouhé době máme i fotku s obouma děvčatama ;-)

115_twitterlisa.jpg 114_twitterlisa.jpg 113_twitterlisa.jpg 112_twitterlisa.jpg 110_twitterlisa.jpg

Birthday Project

23. listopadu 2010 v 18:06 | Verushka |  News
lisaandjess.blog.cz
Myslím,že pokud jste fanoušci The Veronicas tak určitě víte,že se blíží čas kdy holky budou zase o rok starší.Přesnějí mají narozeniny den po Štědrým dnu čili 25.prosince.Na jedných podle mě nejlepších stránkách o The Veronicas se objevil tento narozeninový projekt.
Pokud se chcete podílet na video od lovetheveronicas.com a dát to holkám jako dárek k narozeninám od fanoušků tak si myslím,že je skvělé se zúčastnit ;-)
Stačí jen vytvořit video,kde přejete Jess a Lise k jejích 26. narozeninám a Veselé Vánoce.Video by mělo být kolem 15 sekund.Ideální by bylo,kdyby jste přáli holkám a přitom by byly za Vámi třeba plakáty The Veronicas,písěn od TV nebo cokoliv podobného co holky nosí či nosili.Myslím,že děvatům to udělá ohromnou radost.
Pokud by jste se rádi zapojili budu ráda kdyby jste mi napsali na mail a vše bychom domluvili ;-)Třeba s naší vlajskou,aby holky vědeli,že i tady mají své fanoušky a rádi bychom je tu třeba v příštím roce uvítali ;-) Já se osobně asi zapojím a jak vy?Kdyby jste chtěli poslat videa sami tak na mail project@lovetheveronicas.com ,ale nejpozději do 22. prosince!Myslím,že času je dost ;-)

Kristin Burns - Behind The Scenes #2

23. listopadu 2010 v 15:12 | Verushka
O víkendu se objevili zcela tři nové fotografie k novému photoshootu,který zatím ješte nebyl zveřejněn. Před prázdninami jsem přidávala tři fotky k tomuto photoshootu,které byli přidány na twittery děvčat. Bohužel fotky jsou byli ze zákulisí.
Já mám pro Vás tyto tři nové fotky.Myslím,že to bude konečný výsledek a vypadá to na velmi sexy a zajímavej photoshoot.No necháme se překvapit a uvidíme jaký bude konečný výsledek ;-) Už ted se těším :-)

lisaandjess.blog.cz
lisaandjess.blog.cz
lisaandjess.blog.cz

Creme Photoshoot

15. listopadu 2010 v 19:32 | Verushka |  Photoshoots
Našla jsem zcela novou fotku The Veronicas pro jeden photoshoot.Fotka byla použitá pro magazín Creme.Bohužel fotka je v malé kvalitě a rozmazaná.Myslím,že ta fotka je tak z roku 2008 je,ale dokonalá:-)Doufám,že bude brzo v HQ a i další fotky ;-)

lisaandjess.blog.cz

The Veronicas On The Hit List - Interview

9. listopadu 2010 v 15:57 | Verushka |  Youtube,myspace,yahoo
Minulý týden výsílala australská hudební TV show " Hit List " pořad,kde se objevili The Veronicas s udělali nové interview.Video je z jejich nahravacího studia v Los Angeles.


X-Factor Everything I'm Not ( Cover )

8. listopadu 2010 v 17:24 | Verushka
lisaandjess.blog.cz
V australské verzi X-Factoru zbylo už jen 5 finalistů a jedna z účastnic zazpívala od The Veronicas " Everything I'm Not ".Níže se můžete podívat na její výkon :-) Bihužel video mi nelze dát do blogu tak se koukněte na odkaz :-)

Australian X-Factor - Everything I'm Not


Interview With Hot Magazine

8. listopadu 2010 v 15:50 | Verushka |  Youtube,myspace,yahoo
Lisa a Jess udělali menší rozhovor pro Hot Magazine v Malajsii.Ve videu se dozvíte třeba jaké masky měli na Halloween :-)


Volkswagen Street Party - Malaysia 30.10.

1. listopadu 2010 v 18:12 | Verushka |  Appearances
lisaandjess.blog.cz
V sobotu měli The Veronicas vystoupení v Malajsii na zahájení akce nových modelů Volkswagen na Free Street Party,kde byl vstup zcela zdarma.Děvčata zazpívali jejich hity jako Take Me On The Floor,4ever,Untouched,Hook Me Up a další.Bohužel nezazněla ani jedná nová písen.Děvčata podepsali několik Frisbee a hodili je mezi fanoušky,které si mohli vzít domů jako vzpomínku na The Veronicas.Mám pro Vás fotky a níže také videa z vystoupení.

025_vw.jpg 022_vw.jpg 014_vw.jpg 024_vw.jpg

Untouched

4ever


Volkswagen Press Conference - Malaysia 30.10.

1. listopadu 2010 v 16:35 | Verushka |  Appearances
lisaandjess.blog.cz

V sobotu odletěly Lisa a Jess na své vystoupení a konferenci do Malajsie,aby zazpívali na Free Street Party.Lisa a Jess se před vystoupením zúčastnily tiskové konference a udělali rozhovor s místní stanicí.
Až 10 000 lidí čekalo až se objeví nová řáda nových modelů Volkswagen.Ulice byla uzavřena a fanoušci si mohli na živo poslechnout The Veronicas.
Já mám pro vás zatím jen fotky a videa z konference a v dalším článku čekejte fotky a videa z vystoupení v Malajsii.Bohužel The Veronicas nezazpívali žádnou novou písen z nadcházejícího alba.

022_vpress.jpg 023_vpress.jpg 028_vpress.jpg 031_vpress.jpg

Interviews